Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Dwór Nałęczowski Vitaligs SPA

Rodzaj obiektu Hotel
Właściciel: Katarzyna i Artur Cebera-Sudzińscy
Adres: ul. Słoneczna 20
24-150 Nałęczów

Gmina Nałęczów
E-mail: vitaligs@vitaligs.pl
Telefon: 81 50 14 724
Telefon komórkowy: 607 368 400, 663 908 600
Ilość pokoi: 19
Ilość miejsc: 35
Znajomość języków obcych
Angielski , Niemiecki , Rosyjski ,

Ceny:
Cena za cały pokój/mieszk: 140.00 PLN do 200.00 PLN
Cena za osobę: 70.00 do 160.00


Wyżywienie
Dostęp do kuchni: TAK
Angielski Niemiecki Rosyjski Sala konferencyjnaWynaczone miejsce do parkowaniaDostęp do internetuGrill/ogniskoOdległość do kawiarni - 0kmOdległość do restauracji - 0kmMożliwość jazdy konnej - 5kmMożliwość wędkowania - 3kmWypożyczalnia rowerów - 1kmOdległość do basenu - 2kmOdległość do wypożyczalni nart - 7kmOdległość od SPA - 0km
Lokalizacja na mapie
Opis:
Ośrodek nasz jest nowym stylowym obiektem, łączącym w sobie tradycję z nowoczesnością w Nałęczowie. Budynek został zbudowany przez nas od podstaw wyłącznie ze zdrowych naturalnych materiałów (cegła, drewno, kamień i innych materiałów bezpyłowych, nietoksycznych), co stwarza w nim znakomity mikroklimat. Pokoje noclegowe zlokalizowane są na I piętrze budynku. Okna ich skierowane są na stronę wschodnią (słońce od rana do południa) i zachodnią (od rana do południa cień a po południu można podziwiać piękny zachód słońca). Na tym samym poziomie można korzystać z dużego (60 mkw) tarasu widokowego, wychodzącego w ogród. Jest to doskonałe miejsce leżakowania, opalania się czy też spotkań towarzyskich.

Informacje dodatkowe
Na II kondygnacji zlokalizowana jest sala konferencyjna – miejsce spotkań biznesowych, okolicznościowych i integracyjnych. Sala posiada rustykalny charakter: kominek z obudową z drewna czeresniowego, wyeksponowane belki sufitowe drewniane, kamień, oświtlenie w formie kutych pochodni. Przy sali konferencyjnej mieści się punkt komuterowy z dostępem do internetu. Nad nim można podziwiać piękny sufit z modrzewia bieszczadzkiego. Na poddaszu udostępnilismy Państwu suszarnię z prasowalnią. Na parterze budynku mieszczą się : sala jadalna z zapleczem kuchenno-magazynowym sala wypoczynkowa z kominkiem i bezposrednim wyjściem na taras dolny, wychodzący w ogród biuro sala treningowa z siłownią gabinety zabiegowe Doskonałe samopoczucie zapewniają otwarte przestrzenie oraz odpowiednie wysokości pomieszczeń tj. na parterze 3m, w pokojach noclegowych 2,80 m Architektura budynku nawiązuje do dworu polskiego. Zwraca uwagę szlachetne wykończenie wnętrz, w których dominują: kamienie (z Jamajki, Malezji, piaskowce w różnych kolorach, wapień z okolic Kazimierza Dolnego, marmury włoskie), elementy kute – kowalstwo artystyczne z pobliskiego Wojciechowa, tynki dekoracyjne oraz różne rodzaje drewna – od modrzewia, czereśni po jesion i dąb. Drzwi wejściowe wykonane są z drewna mahoniowego, natomiast wszystkie okna z drewna meranti. Teren wokół budynku został zagospodarowany na część rekreacyjno-wypoczynkową. Piękny ogród z altaną krytą gontem, pomost drewniany z leżakami, hustawka pozwalają na wypoczynek wśród zieleni różnych gatunków drzew i krzewów. Przy budynku zlokalizowany jest bezpłatny parking. Teren wokół jest ogrodzony, brama wjazdowa zamykana na noc- co zapewnia bezpieczeństwo. Budynek jest dozorowany przez całą dobę.
Lista typów pokoi
Lp. Typ Łazienka Ilość pokoi Ilość miejsc Łóżka 1/os Łóżka 2/os Cena os.  
1 pokój standard jednoosobowy 3 1 1 0 160.00
2 pokój dwuosobowy o podwyższonym standardzie 2 2 0 1 85.00
3 apartament dwuosobowy 1 2 0 1 100.00
4 pokój standard dwuosobowy 13 2 0 2 70.00
Opinie
    Brak opinii
Twój komentarz
E-mail:
Nick/Pseudonim:
Komentarz:
Ocena:
Ile to jest 4+11=
Dodaj zdjęcie: