Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

Gospodarstwo Agroturystyczne Barbara i Włodzimierz Czerniecowie

Rodzaj obiektu Agroturystyka
Właściciel: Barbara i Włodzimierz Czerniec
Adres: Wojciechów 151
24 - 204 Wojciechów

Gmina Wojciechów
E-mail: karczmabiesiada@op.pl
Telefon: 81 517 72 02
Telefon komórkowy: 607 261 556
Ilość pokoi: 2
Ilość miejsc: 4
Znajomość języków obcych
Angielski , Rosyjski ,

Ceny:
Cena za cały pokój/mieszk: 50.00 PLN do 70.00 PLN
Cena za osobę: 35.00


Wyżywienie
Dostęp do kuchni: Nie
Prezentacja wideo
Kanał Youtube http://www.youtube.com/user/uzdrowiskonaleczow
Plik mp3 lw_wojciechow_gospodarstwo_danuty_czerniec.mp3
Angielski Rosyjski Wynaczone miejsce do parkowaniaUdogodnienia dla osób niepełnosprawnychPlac zabaw dla dzieciDostęp do internetuGrill/ogniskoOdległość do kawiarni - 0kmOdległość do restauracji - 0kmMożliwość jazdy konnej - 10kmMożliwość wędkowania - 3kmWypożyczalnia rowerów - 9kmOdległość do basenu - 9kmOdległość do wypożyczalni nart - 15kmOdległość od SPA - 9km
Lokalizacja na mapie
Opis:
Dom położony nad rzeką w otoczeniu pięknej zieleni oferujący noclegi w Wojciechowie. Gospodarze posiadając fachowe przygotowanie oferują smaczną i urozmaiconą kuchnię w działającej przy ich gospodarstwie Karczmie. Umożliwiają też wykonywanie przetworów, suszenia grzybów i owoców.

Informacje dodatkowe
Dom położony malowniczo na wzniesieniu, u stóp rzeki Bystrej. Pokoje 2-osobowe, własna "Karczma - Biesiada" z kuchnią staropolską, w której można wykupić całodzienne wyżywienie. Pieczemy świnie, barany, dziki. Zajmujemy się organizacją i obsługą szkoleń, spotkań integracyjnych i imprez biesiadnych przy ognisku, a zimą zapraszamy na kuligi. Aby wyjść na wprost Państwa oczekiwaniom oraz uprzyjemnić imprezy, prowadzimy współpracę z F. U. H. Fantasy, która posiada urządzenia rekreacyjne dla dzieci i dorosłych, takie jak (zjeżdżalnie dmuchane, zamki, baseny chińskie, byk rodeo, samochodziki elektryczne, motorki spalinowe, kolejka, karuzela) jak również watę cukrową, popcorn. Posiadamy również własną Oazę Biesiadną - rancho , na którym można urządzić imprezę dla 500 osób!! W naszej miejscowości warto zwiedzić zabytkową Wieżę Ariańską z pocz. XVI w. z jedynym w Polsce Muzeum Kowalstwa oraz Muzeum Regionalnym, a także kościół drewniany z 1725r.
Lista typów pokoi
Lp. Typ Łazienka Ilość pokoi Ilość miejsc Łóżka 1/os Łóżka 2/os Cena os.  
1 Pokój dwuosobowy 2 2 2 0 35.00
Opinie
    Brak opinii
Twój komentarz
E-mail:
Nick/Pseudonim:
Komentarz:
Ocena:
Ile to jest 3+15=
Dodaj zdjęcie: