Nałęczów
Kazimierz Dolny
Janowiec
Opole Lubelskie
Poniatowa
Puławy
Wąwolnica
Wojciechów
Karczmiska
Końskowola
Gmina Puławy
Józefów nad Wisłą
Powiat Puławski

W Krainie Alicji Wellness&SPA

Rodzaj obiektu Zdrowie i uroda

Adres: ul. Kolejowa 37, 24-150 Nałęczów

Gmina Nałęczów
Kontakt tel. (81) 501 51 25 kom. 609 925 609
E-mail: rezerwacja@willamonika.pl
Cena Zabiegi od 50,00 zł
Lokalizacja na mapie

Opis:
Jeśli dawno nie doświadczali Państwo stanu takiego odprężenia, zadowolenia z siebie i z życia zapraszamy do Wellness & SPA w Willi Monika w Nałęczowie.

Więcej informacji
Zadbaliśmy dla Państwa o kojące, pełne harmonii otoczenie, wypełnione wyłącznie naturalnymi materiałami, zielenią i ciszą. Naturalne kosmetyki, których dobroczynna moc wypływa wprost z bogactwa ziemi, źródlanej wody, ekstraktów roślinnych, soli i minerałów zaprzyjaźnią się z Państwa ciałem, cerze przywrócą zdrowy wygląd, koloryt i kondycję.

Szczególnie polecany Państwu odwiedzenie naszego salonu relaksacyjnego, oferującego kąpiel z hydromasażem w mini basenie, saunę fińską (z możliwością aromaterapii), aromatyczne relaksujące herbatki ziołowe i owocowe.

Do Wellness & SPA w Willi Monika mogą Państwo przyjechać na urlop, wybrać się na weekend lub tylko jeden dzień (DAY SPA), niezbędny dla Państwa zdrowia i dobrego samopoczucia. Różnorodność zabiegów, masaży, terapii i ceremonii przeznaczonych dla poszczególnych części ciała zaspokoją wymagające Państwa potrzeby, zapewnią głęboki relaks i regenerację sił.

Godziny otwarcia 14.00 – 22.00
Opinie
    Brak opinii
Twój komentarz
E-mail:
Nick/Pseudonim:
Komentarz:
Ocena:
Ile to jest 2+20=
Dodaj zdjęcie: